Chernihiv post

Аби ЧТУ працювало в нуль вартість проїзду в тролейбусах має бути 6 гривень – Атрошенко

Для того, аби комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління» працювало хоча б в нуль, а не у збиток, вартість проїзду має становити 6 гривень.

На цьому наголосив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час засідання останнього виконавчого комітету міськради.

За його словами, якщо поставити ціну в 6 гривень буде революція, але «сховатися від цього неможна». Тому,підняття вартості проїзду в електротранспорті міста неминуче. Однак, у найближчий час міська влада не збирається цього робити, аби не ЧТУ не втратило пасажиропотік.

«Одночасно з приватними перевізниками вартість в комунальному транспорті не підвищуватиметься, аби не втратити пасажиропотік»,- пояснив мер.

Як розказав Владислав Атрошенко, річна виручка ЧТУ становить 25 мільйонів гривень. Окрім того, КП отримує дотації з міського бюджету у розмірі 54 мільйонів гривень. Дотація виділяється з бюджету розвитку, який приблизно складає 300 мільйонів гривень.

Як відомо, бюджет розвитку використовується і на ремонт доріг в місті і на відшкодування пільгових перевезень і т.п.

Нагадаємо, що виконавчий комітет прийняв рішення про збільшення вартості проїзду у автобусах міста. Так, з 1 квітня проїзд становитиме 4 гривні, а після 1 серпня – 4,5 гривень.

Владислав Атрошенко і чернігівські перевізники підписали меморандум, яким перевізники зобов’язуються виконати низку зобов’язань (уніфікувати громадський транспорт, форма для водіїв, оновлення рухомого складу і т.п.) до 1 серпня, аби міська влада мала підстави для підняття вартості проїзду до 4,5 гривень.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі