Chernihiv post

Нескінченне свавілля Приморського суду Одеси

У Приморському районному суді Одеси працює багато одіозних суддів, однак є ряд суддів, які постійно відзначаються вкрай свавільними рішеннями. Одним з таких суддів є Віктор Попревич, про незаконні рішення якого вже знає вся Україна.

Саме Віктор Попревич розглядав справу скандального, до речі ще й досі працюючого, голови Одеського окружного адміністративного суду Олега Глуханчука, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Попревич

 Відео того, як нахабно та з використанням ненормативної лексики вів себе Олег Глуханчук приголомшило майже всіх простих громадян та у всіх не виникло жодного сумніву щодо стану сп’яніння голови Одеського окружного адміністративного суду. Однак у Віктора Попревича було своє бачення того в якому ж стані був Олег Глуханчук
Попревич

Він закрив справу, мабуть вважаючи, що Олег Глуханчук був тверезий.

Вибачте, але це просто сміх, як можна  так паплюжити закон та роботу нової патрульної поліції, яка не зважаючи на високу посаду Олега Глуханчука все ж таки склала протокол про адміністративне правопорушення та довела справу до суду. Нажаль справу розглянув заангажований суддя Віктор Попревич, який чи то за хабар, чи то за іншу для себе вигоду, зробив всіх дурнями та написав, що голова Одеського окружного адміністративного суду не порушував закон. Тож, завдяки судді Віктору Попревичу, Олег Глуханчук уник відповідальності та далі відправляє правосуддя, займаючи посаду голови суду.

Попревич

Також, Віктор Попревич особливо відзначився у справі щодо пожежі у дитячому таборі «Вікторія», де завдяки халатності директора  Саркісяна П. загинули діти.

Попревич

Це саме він ухвалив рішення, завдяки якому з під варти було випущено директора дитячого табору Саркісяна П. під заставу у сміхотворні 128 тисяч гривень. Ні для кого не секрет, що під час будування дитячого табору «Вікторія» були вкрадені мільйони гривень та не було дотримано правил пожежної безпеки. Однак, Віктор Попревич, під час ухвалення рішення та визначення Саркісяну П. розміру застави керувався явно не законом, свідомо та навмисно закрив очі  на той факт, що саме  внаслідок халатних дій Саркісяна П. загинули діти. Все це явно свідчить, що суддя Віктор Попревич за ухвалене рішення отримав значний хабар, який він «заробив» на крові дітей.

Зрозуміло, що такі беззаконні рішення може приймати лише Приморський районний суд Одеси. Іноді навіть здається, що в Приморському районному суді Одеси за гроші можна «купити» абсолютно любе  рішення. Тож, панове, якщо Ви забажаєте набережну біля дельфінарію або цілий майновий комплекс заводу, готуйте гроші та рушайте в Приморський суд Одеси.

Попревич

Михайло Шелудченко