Chernihiv post

Білорусь розширила крипторегулятивний фреймворк

Білорусь, яка раніше цього року легалізувала пов’язану з цифровими активами ділову діяльність зараз розширила свій криптодружній регулятивний фреймворк.

Про це повідомив Bitcoin.com.

Деталі

Парк високих технологій (HTP) у Мінську, де компанії з індустрії можуть зареєструватися та працювати, оголосив про нові правила, спрямовані на створення ще більш сприятливих умов для криптостартапів.

Білорусь стала однією з перших юрисдикцій у Європі, яка прийняти законодавство, призначене для приваблення криптовалютних та блокчейн-компаній, коли в березні набув чинності указ президента Лукашенко “Про розвиток цифрової економіки”.

Нові правила були схвалені наглядовою радою бізнес-парку. Вони представляють комплексні вимоги до компаній, що подають заявку на резидентство у HTP, операторів криптовалютних платформ (включаючи цифрові біржі і проекти, що проводять ІСО) та правила внутрішнього контролю, які зареєстровані суб’єкти повинні здійснювати.

Зараз HTP упроваджує додаткові податкові пільги, вдосконалені правила боротьби з відмиванням грошей, суворі вимоги до даних та захисту прав споживачів, а також покращені ділові стандарти.

Нагадаємо, що житель Мінська продає елітний будинок за 250 біткоїнів.