Станом на 8.00 понеділка, 22 квітня, у ЦВК обрахували 90% бюлетенів.

ЦВК

ЦВК

Про це йдеться на офіційному сайті ЦВК та оприлюднено результати другого туру, лишилося опрацювати лише 10%.

Дані свідчать, що кандидат у президенти Володимир Зеленський отримав  12 245 777 голосів українців, що становить  73.17%.

Володимир Зеленський

Натомість за його опонента, чинного президента Петра Порошенка проголосували  4 100 084, що становить  24.50% голосів виборців.

Варто відзначити, що майбутньому президенту країни вже зателефонував очільник США Дональд Трамп.

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Про це повідомив у соціальній мережі Twitter спецпредставник США з питань України Курт Волкер.

 Ініціатором телефонної розмови стала американська сторона.

“Президент Трамп зателефонував привітати Володимира Зеленського з перемогою на виборах та український народ з мирними та демократичними виборами. Ми й надалі будемо підтримувати зусилля України у відновленні територіальної цілісності та протидії агресії”, – написав Волкер.

Окрім того стало відомо, що в штабі Зеленського вже святкують перемогу. Сам шоумен дуже бурхливо відреагував на опубліковані дані і ледве стримав емоції.

 Так, на радісній хвилі, Володимир Зеленський палко поцілував дружину Олену. Журналістам вдалося зловити фото закоханої пари – радість Олени Зеленської можна зрозуміти, адже тепер вона стане Першою леді.

Крім того, Володимир Зеленський звернувся до українців, прокоментувавши дані виборчого штабу.

Штаб Володимира Зеленського

“Я хочу подякувати моїх батьків, моїй дружині. Якби вона почула раніше все те, що говорили про мене, мабуть, вона б не вийшла за мене. Спасибі всій нашій команді. Окрема подяка Оксані і пані Любі, які прибирали за тими, кого я назвав вище. Дякую правоохоронцям за чесну службу, СБУ за те, що тримали мене в тонусі. Військовим за те, що бороните Україну”, — сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо,  другий тур виборів президента України пройшов 21 квітня. У цей день всі охочі виборці віддали свої голоси за кандидата, який їм сподобався.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  у штабі Володимира Зеленського заявили, що мають наміри налагоджувати контакти з Росією, хоча наразі не називають якихось конкретних імен.