Ось уже кілька тижнів 13-річна Шайло живе з батьками Бреда Пітта – дівчинка з’їхала від мами через постійні сварки і суперечки, пояснюють інсайдери.

Про це пишуть західні ЗМІ.

Не так давно Шайло початку гормональну терапію, щоб згодом перейти до операції зі зміни статі, і хоча Анджеліна і Бред її вибір схвалюють і розуміють, схоже, що без гострих кутів між мамою і донькою не обійшлося.

Днями папараці зловили дівчинку, коли вона виходила з супермаркету в Лос-Анджелесі.

На прогулянку в супермаркет і назад Шайло наділу андрогінні шорти до коліна, кросівки з високими берцями, бахмате сіре худі і теплу жилетку.

Дівчинка ще з малого віку відрізнялася красою, успадкованої від батьків: витонченою фігурою і припухлими губами як у матері, світлим волоссям, як у батька. Фанати Анджеліни Джолі і Бреда Пітта вірять, що бажання Шайло бути хлопчиком – всього лише підліткове оману, яке вона з віком переросте і перетвориться на чарівну дівчину.

Однак, іноземні ЗМІ неодноразово публікували інформацію, що Шайло приймає гормони, з допомогою яких проходить процедура зміни статі. Такими темпами стає ясно, що наміри дівчинки досить серйозні, і батьки ніяк не збираються на неї впливати або відмовляти. Джолі багато разів заявляла, що вона абсолютно у всьому намагається підтримувати своїх дітей і прийме їх такиими, якими вони хочуть бути.